27.4 31.69
#tastyresty
Виза в Турцию СКАЧАТЬ ФАЙЛ


Новые правила въезда в Турцию.

З 01.06.2021 р. Туреччина запровадила нові правила в’їзду в країну. Для перетину турецького кордону необхідно виконати одну з умов (мати один із зазначених документів):

1️⃣ Документ про вакцинацію від COVID-19, зроблений не раніше ніж за 14 днів до приїзду в країну (Туреччина визнає вакцини затверджені ВООЗ, а також ті, які використовуються в Україні на національному рівні);
2️⃣ Документ, який засвідчує, що особа перехворіла на COVID-19 протягом останніх 6-ти місяців;
3️⃣ Негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не пізніше ніж за 72 години до приїзду;
4️⃣ Експрес-тест на визначення антигену SARS-CoV-2, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до приїзду.
🟢 Діти до 11,99 років звільняються від цих зобов’язань.
🟢 Транзитні пасажири звільняються від цих зобов’язань.

🟢 приймається COVID-сертифікат встановленого зразка, отриманий на порталі «Дія». Також можна згенерувати СOVID-сертификат після негативного ПЛР-тесту у застосунку «Дія», який діє протягом 72 годин

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

📑 З 15 березня 2021 року для в’їзду в Турецьку Республіку до країни авіаційним та морським шляхом, а також суходолом обов’язковим буде заповнення електронної форми (https://register.health.gov.tr/#) на сайті Міністерства охорони здоров’я Туреччини.
📌 Електронну форму необхідно заповнити за 72 години до прибуття в Туреччину. Заповнену форму необхідно буде роздрукувати або зберегти на смартфон чи інший девайс для пред’явлення представнику авіакомпанії перед посадкою на рейс.
🔻Пасажири без заповненої форми не будуть допущені на авіарейс, оскільки на її основі автоматично генеруватиметься HES-код.
🟢 HES-код – це персональний код, запроваджений Міністерством охорони здоров’я Туреччини, для відстеження переміщення людей, які можуть бути інфіковані. За допомогою коду МОЗ Туреччини зможе зв’язатися з вами у випадку будь-якого контакту з пацієнтом, інфікованим Covid-19, під час вашої подорожі. Тому при заповненні форми важливо вказувати актуальний номер мобільного телефону.
☑️ Заповнену форму також перевірятимуть на кордоні Турецької Республіки. Якщо ви не заповнили форму або внесли завідомо неправдиву інформацію на вас можуть накласти адміністративні санкції, а також вам можуть заборонити в’їзд до країни.

Особи, які впродовж останніх днів перебували у Великій Британії, ПАР, Данії, Бразилії та прибули до Туреччини сухопутними, авіа та морськими шляхами мають пред’явити негативний результат PCR-тесту, який було зроблено не більше ніж за 72 години до їх в’їзду в країну. Також для громадян, які прибули з ПАР та Бразилії необхідно буде пройти 14-денний карантин в місцях, визначених компетентними органами Туреччини; для громадян, які прибули з Великобританії та Данії перебування на карантині зменшено з 14 до 10 днів. У цьому контексті на 7-ий день перебування на карантині буде проведено ПЛР-тест, у випадку отримання в осіб негативного результату тесту карантин буде завершено. Карантин у громадян, які не будуть проводити ПЛР-тестування буде завершено на 10-ий день. У разі отримання позитивного тесту буде застосовуватися лікування, визначене у посібнику COVID-19 МОЗ ТР.

 Визовый режим для граждан Украины

С 1 июня 2017 года граждане Украины имеют возможность летать в Турцию по ID-картам (внутренним паспортам), сроком пребывания до 90 дней, при условии, что общий срок пребывания на территории Турецкой Республики не будет превышать 90 дней в течение шести месяцев с даты первого въезда.

С 01.08.2012 был отменен визовый режим между Украиной и Турцией. Согласно новым правилам, граждане Украины могут въезжать на территорию Турции без визы сроком пребывания до 90 дней, при условии, что общий срок пребывания на территории Турецкой Республики не будет превышать 90 дней в течение шести месяцев с даты первого въезда.

Гражданам Украины, намеревающимся пребывать на территории Турецкой Республики более максимального срока, необходимо самостоятельно обращаться в туристическую полицию Турецкой Республики.

Информация о Посольстве Турции в Киеве 

Адрес Посольства Турции:
ул. Панаса Мирного, 22
Адрес консульского отдела Турции:
ул. Панаса Мирного, 22, визовая секция
Прием звонков с 14:30.
Телефон: (+ 380 44) 281-07-92
Факс: (+ 380 44) 285-64-32.

Информация о Посольстве Украины в Турции

Адрес Посольства в Анкаре:
Cemal Nadir Sok.9, Cankaya/Ankara, 06690 Turkiye
Телефон: + 810-90 (312) 439-99-73
Факс: + 810-90 (312) 440-68-15
E-mail: emb_tr@mfa.gov.ua

Адрес Генконсульства в Стамбуле:
Генеральное консульство Украины в Турецкой Республике
Adakale sok.13, Senlikkoy, Florya-Bakikoy/Istanbul, Turkey
Телефоны: + 810-90 (212) 663-76-88
Факс: + 810-90 (212) 652-18-76
E-mail: gc_tr@mfa.gov.ua

 

 

 

 

Памятка Стамбул СКАЧАТЬ ФАЙЛ
Стоимость трансферов (Стамбул) СКАЧАТЬ ФАЙЛ
Стоимость экскурсий (Стамбул) СКАЧАТЬ ФАЙЛ
Шпаргалка экскурсионных авиатуров по Стамбулу СКАЧАТЬ ФАЙЛ
АНТИКОВИДНЫЕ ОГРАНИЧЕНИЯ В ТУРЦИИ СКАЧАТЬ ФАЙЛ