38.5 39.45
#tastyresty
Виза в Коста-Рика СКАЧАТЬ ФАЙЛ

Режим тимчасового в’їзду
Відновлено повітряним шляхом з 01.11.2020 для всіх країн світу. В’їзд дозволений через Міжнародні аеропорти Сан Хосе (SJO) та  Ліберія (LIR).

Вимоги для в’їзду в країну:
– Заповнити форму “Pase de Salud” до вильоту в Коста-Ріку. Після цього буде сформовано QR-код, який необхідно надати після прибуття. Форму можна заповнити за посиланням https://salud.go.cr
– Підтвердження вакцинації із застосуванням схвалених вакцин: AstraZeneca (AZD1222 Vaxzevria®/ Covishield™), Janssen / Johnson & Johnson (Ad26.COV2.S), Moderna (mRNA-1273 / Spikevax / COVID-19 vaccine Moderna), Pfizer/BioNTech (BNT162b2 / Comirnaty®),    Sinopharm / BIBP (SARS-CoV-2 Vaccine (Vero Cell)), Sinovac (CoronaVac), COVAXIN®. Сертифікат має бути іспанською чи англійською мовами. Застосування останньої дози або разової дози повинно бути здійснено принаймні за 14 днів до дати перетину кордону Коста-Рики.
– Підтвердження негативного результату тесту на антиген або ПЛР-тест. ПЛР-тест не раніше ніж за 72 години до посадки.
– В’їжджаючі в країну повинні мати туристичну страховку з покриттям лікування від коронавірусу (COVID-19) мінімально 50000$ та витрат на проживання у випадку карантину чи самоізоляції від 2000$.

Урядом Коста-Рики з грудня 2016 року запроваджено безвізовий режим для громадян України, пред’явників будь-яких типів паспортів, на поїздки до 90 днів.
Необхідною вимогою в’їзду до країни є наявність паспортного документа, термін дії якого повинен бути не менше ніж 90 днів на момент запланованого виїзду з Коста-Ріки.
При виїзді з території держави має бути сплачений збір у розмірі 29 дол. США, незалежно від типу паспортного документа подорожуючого.

Транзитний проїзд можливий повітряним шляхом.