27.4 31.69
#tastyresty
Віза в Уганду СКАЧАТЬ ФАЙЛ

Правила оформлення візи в Уганду

 

Для України, і багатьох інших в'їзд в Уганду візовий. Обов'язкова вакцинація від жовтої лихоманки терміном не менше ніж на 10 років і міжнародна медична страховка.

Якщо ви плануєте поїздку в Уганду або Східну Африку, будучи громадянином або громадянкою України, то вам для в'їзду в Уганду потрібні візи. З 2016 року влада Уганди позбавили мандрівників можливості отримувати візи після прибуття країну і перейшли на електронні візи. Щоб подати документи на електронну візу в Уганду українцям тепер потрібен мінімальний набір документів і кілька хвилин. Ваша віза буде готова всього за кілька днів.

 

Українці можуть оформити:

Електронну туристичну візу.

Електронну транзитну візу.

Східно-Африканську візу.

 

Електронна туристична віза до Уганди видається українцям на термін в 90 дня (днів) з дати видачі. Максимальний термін перебування по ній становить 45 днів в загальному, а кількість в'їздів - Одноразова. В'їзна віза діє тільки на території Уганди. 

Електронна транзитна віза до Уганди видається українцям на термін в 2 дня (днів) з дати в'їзду. Максимальний термін перебування по ній становить 2 днів в загальному, а кількість в'їздів - Одноразова.

Східно-Африканська віза видається українцям на термін в 90 дня (днів) з дати в'їзду. Максимальний термін перебування по ній становить 90 днів в загальному, а кількість в'їздів - багаторазова. Східно-Африканська віза діє на території трьох країн: Уганди, Руанди та Кенії і надає бόльшую свободу пересування туристам при поїздках в Африку.

Важливо: при оформленні Східно-Африканської візи подавайте документи на сторінці подачі документів для тієї країни, через яку ви будете в'їжджати в Східну Африку.

 

Документи для оформлення електронної візи в Уганду:

Для оформлення електронної візи в Уганду з iVisa вам будуть потрібні:

Дійсний закордонний паспорт з терміном дії не менше 6 місяців з дати поїздки.

Сканована копія інформаційної сторінки.

Фото як на паспорт / візу в електронному вигляді.

Копія броні готелю в Уганді або офіційного запрошення від запрошуючої сторони.

Копія сертифікату про щеплення від жовтої лихоманки.

Дати поїздки.

Кредитна або дебетова карта або рахунок в PayPal як спосіб оплати ..

Адреса електронної пошти.

Копія квитків (для транзитної візи).

 

Вартість візи в Уганду:

Вартість візи в Уганду залежить від типу візи і терміну її оформлення.