34.15 36.4
#tastyresty
Новости компании / Робота туроператора в період дії воєнного стану
24.05.2022
Робота туроператора в період дії воєнного стану

 

Шановні колеги та туристи!

Команда туроператору «ЦЕНТР» продовжує свою роботу в умовах дії воєнного стану в Україні!

             Туроператор «ЦЕНТР» продовжує здійснювати свою діяльність за основними напрямками: Греція, Кіпр, Туреччина (Стамбул, Каппадокія), Мальдіви, Сейшели, Маврикій, Чехія, Угорщина, Португалія, Танзанія, Кенія, Мексика, Домінікана, Куба, ОАЕ, Таїланд та ін.  

            У зв`язку з тимчасовим обмеженням пасажирського авіасполучення з Україною, туроператор «ЦЕНТР» пропонує тури з вильотами з Польщі, Чехії, Румунії, Угорщини, Німеччини, Туреччини та Молдови.

Наземне обслуговування за напрямками Туроператора також доступне для бронювання он-лайн.

 

Якщо Ви не знайдете необхідних параметрів туру в он-лайні, надсилайте запит на res@cntr.com.ua, актуалізація вартості туру відбуватиметься в найкоротші строки.

 

ВАЖЛИВО!

У зв`язку з військовою агресією Російської Федерації відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» на території України введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року.

Торгово-промислова палата України листом №2024/02.0-7.1  від 28.02.2022 (текст листа з апосиланням за посиланням: https://ucci.org.ua/press-center/ucci-news/protsedura-zasvidchennia-fors-mazhornikh-obstavin-z-28-02-2022) підтвердила, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними для суб'єктів господарської діяльності по договорах, строк виконання яких настав згідно умов договорів, контрактів, законодавчих чи інших нормативних актів, але фактичне виконання яких стало неможливим у встановлений термін внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

Відповідно до ст.20 ЗУ «Про туризм» та п.5.13 Агентського Договор,  Сторони звільняються від будь-якої відповідальності за невиконання, неналежне виконання умов цього Договору, в разі, якщо таке невиконання було викликане обставинами ФОРС-МАЖОРУ.

   У зв`язку з вищезазначеним, виконати тури з вильотами з України з 24.02.22 є неможливим до припинення дії форс-мажорних обставин, а саме до припинення дії воєнного стану на території  України та відновлення авіасполучення.

З огляду на зазначене, повідомляємо, що замовлені та оплачені (частково або повністю) турпослуги, надання яких мало відбутись у період дії форс-мажорних обставин, будуть замінені на інші послуги за погодженням із замовниками, після припинення дії обставин непереборної сили і відкриття повітряного простору України.

Кошти, раніше сплачені Агентом/Туристами Туроператору за туристичні послуги, задепоновані в гривні та можуть бути використанні повністю або частково на нові замовлення:

             Кошти, сплачені за тури «наземне обслуговування» можуть бути використані для оплати нових замовлень Агента за погодженням з Туроператором.

При бронюванні нового замовлення на наземне обслуговування та/або зміні раніше підтвердженого замовлення, сторони в індивідуальному порядку погоджують умови його оплати та виконання.

  У зв’язку з дією форс-мажорних обставин (призупинення авіасполучення), постачальник послуги авіаперельоту, не може надати послуги авіаперельоту за замовленнями.

Якщо вiдповiдно до заявки були виписані авіаквитки, кошти за них можуть бути повернуті після повернення вартості авіаквитків Туроператору авіакомпанією або ж авіаквитки можуть бути перевиписані за правилами авіакомпанії.

 В такому випадку сума за авіаквитки залишається на заявці, а решта суми може бути використана для перебронювання.


Наразі щодо невикористаного авіаперельоту,

а/к Turkish Airlines, FlyDubai, QatarAirways, CzechAirlines, Lufthansa дозволили оформлення повернення коштів за скасовані рейси або ж переоформлення квитків на різних умовах кожна.

При цьому терміни повернення коштів не визначені. Щодо умов переоформлення квитків, просимо уточнювати в повідомлення до замовлення або ж запитом на office@cntr.com.ua.

 
а\к МАУ пропонує депонування коштів або оформлення повернення коштів без зазначення терміну повернення коштів.

Пасажири скасованих рейсів можуть скористатися наступними можливостями (з огляду на технічні нюанси в умовах воєнного стану в Україні):

·         Переоформлення квитків, рейси, які були скасовані з 24 лютого на нові дати після стабілізації ситуації;

·         Анулювання бронювання, щоб квиток залишився активним для переоформлення на нові дати, які можна буде уточнити пізніше, протягом терміну дії квитка (рік з моменту придбання);

·         Промокод на повну суму квитка;

·         Повернення вартості квитка. Звертаємо увагу на те, що вказати точні терміни повернення наразі немає можливості;

·         Пасажирам, які хотіли б отримати повернення вартості промокоду, таку можливість буде надано. Однак, вказати точні терміни повернення наразі немає можливості.

  Оновлення офіційної інформації а\к МАУ можно відстежувати тут:

https://www.flyuia.com/ru/news/2022/uia-continues-suspending-flights-until-may-31-inclusive 

 

Кошти за квитки а/к SkyUP у повному обсязі зараховані на баланс у вигляді промокоду в розмірі повної вартості квитка.  

Кошти на балансі зберігатимуться без обмежень у часі. Ви зможете скористатися ними у майбутньому для оплати будь-яких авіаквитків та послуг SkyUp Airlines.

 

Запевняємо, що Туроператор «ЦЕНТР» робить все необхідне аби не допустити або ж звести до мінімуму будь-які викликані війною можливі збитки для громадян, що замовили та оплатили тури.

Туроператор «Центр» засвідчує свою готовність виконати всі умови Договору та надати послуги за замовленнями  після завершення дії форс-мажорних обставин, припинення дії воєнного стану на території України та відновлення пасажирського авіасполучення.

 

Якщо у вас виникли будь-які питання, Ви можете їх прописати в коментарях до заявки або відправити нам на office@cntr.com.ua. 

             Туроператор «ЦЕНТР» продовжує свою діяльність задля підтримки економіки України та наближення нашої Перемоги у війні з РФ.

 Все є і буде Україна!

Залишаємося на зв`язку 24/7: +380674420840

Все новости »
ONLINE ПОИСК ТУРОВ
ONLINE ПОИСК ТУРОВ
ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
ПОДПИСАТЬСЯ НА РАССЫЛКУ
Турист Агентство
МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ
АВИАБИЛЕТЫ ONLINE
ONLINE
ЖД БИЛЕТЫ ONLINE
ЖД БИЛЕТЫ ONLINE